Poznaj Nas!

Justyna i Łukasz czyli IDECHA!

Tworzymy zgrany duet, który świetnie się sprawdza nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Jesteśmy zgranym małżeństwem i od zawsze lubimy mieć inaczej niż wszyscy. Miłość do litego drewna zakiełkowała, gdy szukaliśmy wymarzonego stołu dla naszej powiększającej się rodziny. Większość proponowanych rozwiązań nie spełniała naszych oczekiwań. Dostępne w internetowej ofercie stoły były dla nas… zbyt szablonowe. Szukaliśmy więc alternatywy. Ostatecznie stół zrobiliśmy sami. Poczuliśmy wszechogarniającą dumę z własnoręcznie wykonanego stołu według wspólnego projektu… 

I tak zrodził się pomysł, na dzielenie się z Wami indywidualnymi pomysłami.

Jesteśmy pracownią, w której powstają ręcznie robione meble. Tworzymy zgrany zespół, który dokłada wszelkich starań w to, by meble, które docierają do Waszych domów, były najwyższej jakości.

Łukasz - CEO

Mózg operacji! To z nim wymieniacie maile, dogadujecie szczegóły indywidualnych projektów. Odpowiedzialny za proces realizacji. Prywatnie dusza towarzystwa i szalony tata małej Llilany.

Justyna - Designer

Fotograf i pomysłodawca wielu projektów. Dba o Social Media w naszej firmie. Estetka i miłośniczka niebanalnych rozwiązań architektonicznych. Prywatnie pasjonat dobrej muzyki i spełniająca się mama.

Roztocze

Nasze meble są wyjątkowe, bo powstają w wyjątkowym miejscu. Nasza rodzinna Lubelszczyzna to dla nas oaza spokoju i wytchnienia od zgiełku głośnego i czasem przytłaczającego miasta. Gęste, tajemnicze lasy pozwalają na kontakt z naturą, uspokajają zmysły, wyciszają emocje. To tutaj właśnie, wśród harmonijnej melodii naturalnych bogactw lasów Roztocza tworzymy dla Was unikatowe stoły z litego drewna. Stąd czerpiemy nie tylko pomysły, ale i pozyskujemy najcenniejszy materiał - drewno. Doceniamy otaczającą nas przyrodę i szanujemy jej walory w zgodzie z wartościami zrównoważonej produkcji.